Aslan Burcunun Özellikleri

aslanburcuAslan hayvanlar aleminin lideri olarak bilinir.  Bu durumda bu burcun kadını da erkeği de günlük hayatlarında liderliği ve yöneticiliği temsil eder. Gerçekten de hemen hepsinin ruhunda liderlik olduğunu görebilirsiniz. Öyle ki çalışkan yapıları sayesinde ya kendi işlerini kurarlar, ya da çalıştıkları yerde lider bir pozisyona gelirler.

Aslan burcu, sevdiğine sadık ve ailesine bağlı bir burçtur. O yüzden aslan kadınından da erkeğinden de iyi bir eş olur. Özellikle aslan erkeği, ailesini mutlu etmek ve onları korumak için sürekli çalışır. Aslan erkeğinden çok iyi bir baba olur. Vurdumduymaz olmayan aslan burcu insanları, bir o kadar da hassastır. Tabi onun bu hassasiyetini kolay kolay kendinden başkası bilmez. Dışarıdan despot, agresif ve sinirli görünen aslan burcu insanlarının içinde aslında duygusal, hassas bir çocuk yatar.

Bu durumda onları tanıdıktan sonra, keşfetmeniz gereken bir küçük çocuk daha vardır. Aslan burcu kadını, lükse oldukça meraklı olduğundan, evlenmek için genellikle maddi durumu iyi erkekleri tercih ederler. Ama aşk da en az maddiyat kadar önemlidir. Ama mantık ve duyguları arasında bir seçim yapması gerektiğinde, genellikle mantığını seçer bir aslan kadını. Aynı şekilde aslan erkeği de mantığını ve aklını kullanmasını çok iyi bilir. Bu burcun insanları, aşka ve cinselliğe çok önem verir. Özellikle sevdiği insanla yaşayacağı cinsel deneyim, onu bu hayatta en mutlu eden şeylerden biridir.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*