Aslan Burcu Kadınının Özellikleri

kadin23 Temmuz ile 23 Ağustos tarihleri arasında dünyaya gelen aslan burcu kadını, lider ve yönetici ruhu ile ilişkilerde her daim baskın taraf olmak isterler. Bu burcun kadınlarını kolay kolay bir erkeğin egemenliği altına girdiğini göremezsiniz. Hassas ve anılarına oldukça bağlı bir kadın olan aslan burcu kadını, arkadaş çevresinde oldukça popüler bir kadındır. Genellikle lider karakterde olduklarından, arkadaşlarında da lider konumundadır.

Bir parti yapılacaksa, organizasyonu bu kızın yaptığını görebilirsiniz. Bu kadınların en olumsuz özelliği ise, çevresindekilere yukarıdan bakmasıdır. Genellikle kendinin en iyi, en güzel olduğunu düşündüklerinden, çevresine de bunu yansıtır. Aslan burcu kadını, rahat ve sakin yapısı ile dikkat çeker. Aynı zamanda lükse oldukça düşkün olduğu için, çalışırken maaşının yarısını pahalı bir çift ayakkabıya harcamaktan hiç çekinmez.

Bu kadınlar bakımlı ve dış görünüşlerine genellikle özenlidir. Seksi ve çekici kadınların mensubu olduğu aslan burcu kadınları, erkeklerin dikkatini çekme konusunda oldukça başarılıdır. Girdiği her ortamda konuşulan ve dikkat çeken bu kadınların çok hayranı vardır. Bu kadınlarla birlikte olmayı düşünüyorsanız, o zaman etrafındaki erkeklere karşı hazırlıklı olmalısınız. Bu kızlar, flört etmekten çok hoşlanır. Ama aşık olduğunda da oldukça sadık bir aşık olan aslan burcu kadını, aynı sadakati karşısından da görmek ister. Ayrıca karşısında güvenmediği bir erkek varsa, ona aşık olmak konusunda da oldukça çekingendir. Bu kadını kendinize aşık hissetmek istiyorsanız, sevginizi hissettirmeniz gerekiyor.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*