Aslan Burcunun İş Hayatı

isLider ruhlu ve yönetici tipli bir karaktere sahip olan aslan burcu kişileri, genellikle iş hayatında başarılı kişilerdir. Yönetici ruhu ile bir iş yerinde genellikle üst makamlarda çalışan ya da çalışıp kendi işini kuran kişiler olurlar. Aslan burcu, lükse oldukça meraklı bir burç olduğu için, zengin olmak ister. Bunun için gecesini gündüzüne katıp çalışacaktır. Aslan burcu erkekleri, iyi bir aile babası olur.

Çalışkan olan bu burcun erkekleri, çocuklarının iyi bir yaşam sürmesi için sürekli çalışır. Aslan burcu, yöneticilik, uluslararası sektörler, ticaret sektörlerinde başarılı olur. Ticari kafası çok iyi çalışan aslan burcu, kendini ispat etmek ve kendini kanıtlamak konusunda oldukça isteklidir. Sıkıcı ofis işleri, pek aslan burcuna göre değildir. O daha çok aktif olabileceği sektörleri tercih eder. Aslan burcu, çalıştığı yerde sözü geçsin ister.

O yüzden pek fazla patronun boyundurluğu altına girmeyi sevmez. Ayrıca aslan burcunun iyi bir enerjisi vardır, ne kadar çok çalışırsa çalışsın aktifliğini ve enerjisini kaybetmez. İş çıkışı, eşini şık bir restorana akşam yemeği yemeye götürebilir, bundan da büyük keyif alır. Aslan burcu, lider konumda olduğu için, özellikle bu burcun insanları politikacı olabilir. Bu alanda çok başarılı olan aslan burcuna mensup kişiler, sözünün geçtiği bir işte çalışmaktan çok hoşlanır. Zaman zaman burnu havada ve kibirli olması bu burcun insanlarının iyi bir patron olacağını gösteriyor.

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*