Aslan Burcu Erkeğinin Özellikleri

erkek23 Temmuz ile 23 Ağustos tarihleri arasında doğan erkekler Aslan burcu erkeğidir. Ateş elementinden olan Aslan burcunun yönetici gezegeni Güneş’tir. Başlıca özelliği havai bir yapıda olmasıdır. Bunun yanında gururlu, kararlı, canlı ve motivasyon düzeyi yüksektir. Aslan erkeğini bir toplum içerisinde kolayca fark edebilirsiniz.

Çünkü o, bulunduğu ortamda bütün dikkatleri üzerine çekmek ister. Kendine özgü bir giyim tarzı vardır. Çok kaliteli, parlak ve renkli kıyafetler giyinir. Çünkü insanların dikkatini çekmek ister. Ayrıca hareketleri ve konuşmaları ile de fark edilmek ve ön plana çıkmak ister. Her ne şartta olursa olsun bir şekilde kendini fark ettirir. İçindeki gurur ve kibir seviyesi oldukça yüksektir. Hatta diyebiliriz ki; en çok gurur Aslan burcundadır. Bu yüzden asla onun gururunu incitmemek gerekir. En korktuğu, en istemediği hal budur.

Pohpohlanmaktan, övülmekten son derece memnun olur. Ona “siz dünyanın en harika insanısınız” diyerek istediğiniz şeyleri yaptırabilirsiniz. Yeter ki biraz gururunu okşayın.Aslan burcu erkeği kendisini şevklendirecek, ilgisini çekecek konular üzerine çalışmaktan hoşlanır; ancak çoğu zaman da tembel davranarak, çalışma hayatından uzaklaşmayı tercih eder. Çünkü rahatına ve hayat konforuna çok düşkündür.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*