Aslan Burcunun Cinsel Hayatı

cinsellikAslan burcu güçlü ve kuvvetli bir karaktere sahiptir. Genellikle fiziksel açıdan da oldukça kuvvetli olan aslan burcunun cinsel yaşamı oldukça aktiftir. Onun için en az aşk kadar önemli bir konu olan cinsellikte, aşık oldukları kişi ile çok daha fazla mutlu olurlar. Akrep burcu kadar olmasa da çapkın olan aslan burcu erkekleri, cinsellik konusunda da kolay kolay doymazlar. Ama sevdiği kadınla yaşayacağı birliktelik kadar da mutlu olmaz.

Bu burca mensup kişiler, cinsellik konusunda yeni deneyimlere her zaman açıktır. Geniş bir fantezi dünyası olan akrep burcu, sevdiği ile bunları paylaşmak ister. Oldukça sıcak, içten ve sevecek olan aslan burcu, yatakta da aynı şekilde davranır. Kendisi kadar karşısındakini de düşünen aslan burcunun doğasında cinsellik var olduğu için, bu burca mensup kişiler cinselliğe oldukça düşkündür. Özellikle aslan erkeği, bu konuda oldukça istekli ve arzuludur. Cinsellikte de yöneten taraf olmaktan hoşlanan aslan burcu, genellikle ipleri elinde tutar.

Bu durum sadece aslan erkeği değil, aslan kadını için de geçerlidir. Aslan burcuna mensup kişiler, yatakta ne istediğini söylemekten çekinmezler. Böylece cinsel performansları da artar. Her daim istekli ve şehvetli olan aslan burcu kişileri, cinsel hayatında ne istediğini bildiği için, daha önce yaşamadığınız kadar güzel bir birlikteliği aslan burcu kişileri ile yaşayabilirsiniz. Sadece fiziksel çekim değil, aşkın da içinde olduğu bir cinsellik onlar için her zaman daha heyecan verici ve tutkulu olacağı için, aslan burcuna mensup kişiler genellikle tek eşli kişilerdir.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*