Aslan Burcunun Aşk Hayatı

askFedakar ve neşeli bir aşık olan aslan burcu, ikili ilişkilerde kimi zaman zorlansa da, sadık bir aşık olacaktır. Genellikle kendini beğenmiş ve burnu havada kişiler olarak gösterilen aslan burcu kişileri, tolerans göstermek konusunda biraz sıkıntılı oldukları için, bu kişilerin mutlaka sabırlı kişilerle birlikte olması gerekir.

Her iki tarafın da sabırsız olduğu ilişkiler, muhtemelen ilişkinin daha başında sıkıntılar doğuracak ve ilişki sona erecektir. Aslan burcunun aşk hayatı, zaman zaman yüksek enerjili, zaman zaman da düşük enerji olabilir. Çalışkan bir burç olan aslan burcunun partneri, kendisine vakit ayırmadığından yakınıp durabilir. Oysa aslan burcu oldukça aktif ve sosyaldir. Onun yanında olup, onunla ilgilendiğinizi göstermeye çalışın. Aslan burcu aldığı kadar verir. Bu durumda, aşkta da siz ne gösterirseniz, bir aslandan aynısını görürsünüz.

Genellikle flörtöz olan bu burcun insanları, düzgün bir ilişkiye başladıklarında birden kedi gibi olup sadık bir aşığa dönüşürler. Fazla romantik sözler söylemezler, ama sevdikleri ile birlikte vakit geçirmekten de çok hoşlanırlar. Romantik bir akşam yemeğini genellikle lüks bir restoranda yemeyi tercih ederler. Bu da karşılarındaki kişinin etkilenmesini sağlar. Aşkta oldukça cesur ve cüretkar bir yapıya sahip olan aslan burcu kişileri için, aşkta olmazsa olmazlardan biri de cinselliktir. Sevdikleri ile yataktan hiç çıkmadan saatlerce vakit geçirebilirler.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*