Aslan Burcunun Anlaştığı Burçlar

anlasmaAslan burcu, hava elementi grubundaki burçlarla çok iyi anlaşır. Kova, ikizler ve terazi burçları ile arası iyi olan aslan burcunun en iyi arkadaşlık ilişkileri bu burçtaki kişilerle olur. Onun dışında aşk hayatı söz konusu olduğunda, aslan burcu için en iyi seçim su grubundaki burçlar olacaktır.

Özellikle yengeç burcu ile arası çok iyi olan aslan burcunun yataktaki en iyi partneri ise akrep burcu olacaktır. Duygusal ve tutkulu bir aşık olan balık burcu da aslan burcu için iyi bir partner olabilir. Aslan burcunun anlaşmakta en zorlandığı burçlar ise başak ve oğlak burçlarıdır. Çalışkan ve inatçı yapısı ile bilinen oğlak burcu, aslan gibi lider bir burçla birliktelik yaşamakta zorlanır. Her iki tarafın da baskın olacağı bu ilişki, muhtemelen yürümeyecektir. Aslan burcu, diğer bir aslan burcu ile de iyi anlaşır.

İkisi birlikte iyi bir evlilik yürütebilirler. Aslan burcu çalışkan ruhlu olduğu için, bu ikilinin sürekli iyi mekanlarda takılıp, sürekli alışveriş yaptıklarını görebilirsiniz. Aslan burcu para biriktirmede çok iyi olmadığı için, tutumlu burçlarla çok iyi anlaşamaz. Onun bu lükse olan merakı, başak ve oğlak burcu tarafından gereksiz olarak nitelendirilebilir. Bu durumda ilişkide anlaşmazlıklar çıkması da kuvvetle muhtemeldir. Yaratıcı ve entelektüel bir burç olan aslan burcu için burçlar dünyasında en iyi partner genellikle yengeç burcu olacaktır.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*