Aslan Burcunun Aşk Hayatı

Aslan Burcunun Uyumu

askErkeğinin;

Aslan erkeğinin aşk hayatı, kadınına göre biraz farklılık gösterir. Çok flörtçü bir yapısı vardır. Deyim yerindeyse herkese mavi boncuk dağıtma eğilimindedir, şıpsevdidir. Buradaki amacı ise kendi gururunu okşatmaktır, insanların gururu ile oynamaz. Aslında insanların kalbini çalıp onları yarı yolda bırakmak gibi bir art niyeti yoktur. Ancak o gururunun okşanmasından keyif aldığı için beğenilmek ister. Bu yapısından dolayı hemen hemen her burçla kısa süreli flörtler yaşayabilir.

Aslan erkeği şıpsevdi yapısına rağmen tek eşlidir. Birlikte olduğu kadına ihanet etmez, ona bağlı kalır. Hatta beğendiği, sevgisini verdiği kadını kraliçeler gibi yaşatır. Ona en iyi koşulları sunmak için var gücüyle mücadele eder. Ona mutluluk verebilecek hediyeler alır, düşüncelidir.  Aynı zamanda eşinin bakımlı olmasını ister. Onun da başka insanlara karşı güzel ve şık görünmesini ister. İnsanlar eşini beğenirse bu durum onu memnun eder. Bu, kıskanmadığı anlamına gelmez. Aslan burcu erkeği ciddi bir şekilde partnerini kıskanır. Bunun ölçüsünü kendi zihninde gayet başarılı bir şekilde düzenler.

Kadını ise;

Aslan burcu kadınının aşk hayatı tıpkı kendisini sembolize eden Aslan hayvanının özelliklerini gösterir. Son derece tutkulu, gösterişli, azimli, ilgi çekici, aşırı şık, gezmeyi seven bir yapıya sahiptir. Ayrıca diğer burçlara nazaran özgürlüğüne fazla düşkün değilmiş gibi görünür ama Aslan kadınını elde etmek hiç de kolay değildir. Gösteriş onun için çok önemlidir. Ayrıca hayat standartlarının üst düzey olmasını ister, konforu sever. Dolayısıyla lüksü de sever. Her zaman güç ve haşmet onun için çok önemlidir. O yüzden görkemli yapıları sever. Aslan kadınının yüreği de aynı aslan gibidir. Yani onun yüreği çok geniştir ve yüksektedir. Onun birlikte olacağı erkek de aynı ona layık olabilecek bir erkek olmalıdır. Onun bu asil yapısını taşıyabilecek bir erkek onun ilgisini çekecektir

Aslan kadınının flörtçü bir yapısı vardır. Çünkü ilgi çekmek, beğenilmek ve methedilmek onu son derece mutlu eder. Fakat önüne çıkan her insanla da flört etmez. Bu noktada seçici davranır. Aslan kadını çok samimidir. Bundan dolayı onun dostluğu ile sevgili olması arasında çok ince bir fark vardır. Bunu partnerinin anlayabilmesi lazım. Aslan burcu kadınının gönlünü kazanmak için onun düşünce dünyasına hitap edebilmek gerekir. Bunun için de büyük düşünmek, büyük görmek ve ileriye dönük planlara sahip olmak gerekir. Mal, mülk, para, araba, ev Aslan kadınının çok ilgisini çekmez. Aslan kadınının ilgisini daha çok ileriye dönük hedefleri olan ve hayata dair heyecanını kaybetmemiş erkekler çeker.